THEO OUTLET

15 Güne Kadar

Koşulsuz İade Garantisi

700₺ Üzeri Ücretsiz Kargo

Tüm Ürünlerimizde Geçerli

%100 Güvenli Alışveriş

3D Secure ile Ödeme

700 ₺ ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz

Sipariş & Teslimat

Havale/EFT ve Kredi Kartı ile verilen siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 12’den önce gelen siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir, 12’den sonra verilen siparişleriniz ertesi gün kargoya verilmektedir. Teslimat adresinin dağıtım şubesine uzaklığına göre de kargo şirketi 2 – 5 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Siparişleriniz onaylandıktan sonra size ulaşana kadar takibi bizzat teknik ekibimiz yapmaktadır. 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

“www.theooutlet.com/” online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda;

Ödemesini havale  ve kredi kartıyla yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise siparişiniz iptal edilir, ödemeniz ise anında geri teslim edilir.

Shopping Cart